Список побажань (0)

Міжнародні перевезення

Компанія “АФ-ТРАНС” працює для тих, кому необхідно максимально швидко та без перешкод доставити вантаж з одного пункту призначення в інший. Для здійснення даної процедури потрібно лише дві умови: ваше бажання та допомога наших спеціалістів. Співробітники “АФ-ТРАНС” мають колосальний досвід вантажних перевезень. Ми допоможемо реалізувати ваш план за помірну ціну, заощадивши ваш час і, відповідно, гроші.

Виконаємо локальні та міжнародні перевезення, незалежно від відстані та об’єму вашого вантажу.

Ми працюємо з приватними та корпоративними клієнтами, завжди відкриті для нових пропозицій і довгострокового співробітництва. Чекаємо на ваші звернення!

Надаємо широкий спектр послуг: від автотранспортних вантажоперевезень територією України до міжнародних автомобільних перевезень. Серед клієнтів “АФ-ТРАНС” велику популярність мають великогабаритні перевезення.

Безпеку вантажів забезпечує співробітник “АФ-ТРАНС”, тому ви можете бути впевненими, що ваш вантаж буде доставлена до місця призначення в найкращому стані та повній комплектації. Доставка завжди відбувається відповідно до термінів, встановлених клієнтом, завдяки чому такі фрази, як “форс-мажорні обставини” та “простій” більше не будуть вас турбувати. Ваш вантаж буде доставлено вчасно!

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)