Список побажань (0)

TIR-паркінг


Комфортна TIR парковка

Багатьом професійним водіям доводиться долати тисячі кілометрів для того, щоб виконати рейси. Іноді в ході виконання завдання перетинаються кордони декількох держав, змінюються часові пояси. Для таких клієнтів спроектований і побудований зручний ТІР паркінг, який відповідає, а багато в чому перевершує діючі стандарти в цій сфері.

Тут можна чудово відпочити, відновити сили, які не переживаючи з приводу збереження техніки, що перевозяться партій товарів. Усім необхідним обладнана стоянка вантажівок, вона користуються великою популярністю серед транзитного транспорту, що проїжджає через місто.

Стоянка для фур з повним пакетом послуг Розробка проектного рішення велася виходячи з тенденцій, що склалися в країнах Європи в цьому сегменті ринку. Перед підрядником була поставлена чітка, конкретна задача – створити ідеальне місце для перебування транспортних засобів, супроводжуючих осіб.

Опишемо сервіс більш докладно:

  1. Великими розмірами відрізняється парковка, призначена для різноманітних вантажних автомобілів. Вона розрахована на 50 одиниць техніки, з великим запасом від реальних потреб. Тому ніколи не виникає проблем, пов’язаних з розміщенням машин – завжди знайдеться вільне місце.
  2. Абсолютно зрозуміло, що стоянка будь-якого вантажного транспорту нерідко супроводжується необхідністю проведення дрібних робіт. «АФ-ТРАНС» пропонує для цього все необхідне, комплекс оснащений відмінним сервісом вантажних авто, на території розміщений шиномонтаж, що займається ремонтом коліс великого діаметра.
  3. На парковці вантажівок передбачено спеціальне просторе приміщення, в якому можна поспілкуватися з колегами за чашкою кави, подивитися телевізор. У кімнаті цілодобово зберігається ідеальний температурний режим.
  4. Передбачено вирішення побутових проблем. З моменту відкриття стоянка була обладнана пральні, в якій можуть обслуговуватися водії вантажних автомобілів. Неподалік розташовані душові кімнати, туалети. Персонал дбайливо підтримує чистоту, повний порядок в кожному службовому, гостьовому приміщенні. Гарантуємо, що у вас залишаться виключно приємні враження після завершення гостьового візиту.
  5. Низький рівень витрат Невисокі тарифи на truck parking спрямовані на те, щоб залучити більше постійних клієнтів. Дуже недорого обходяться такі тонізуючі напої, як чай, кава. Маючи в кишені кілька гривень можна насолодитися ароматом, смаком гарячого пиття.

Хочете освіжитися, підбадьоритися, відчути себе в домашній обстановці? Тоді радимо скористатися прекрасним освіжаючим душем! Ретельно продумана парковка для вантажівок дозволяє добре відпочити і пуститися в дорогу зі свіжими силами. Приїжджайте, ми завжди прагнемо створити максимально комфортні умови для гостей спеціалізованого комплексу.

В цій категорії немає товарів.