Список побажань (0)
Поради водієві вантажного автотранспорту
Поради водієві вантажного автотранспорту

Поради водієві вантажного автотранспорту: про права, обов'язки, можливості пошуку вантажу

Все більше молодих людей в Україні вирішують стати приватними автоперевізниками. Для такої професійної діяльності не досить закінчити автошколу, добре водити вантажівку, знати ПДР і особливості дорожніх ремонтів. У професії автомобільного вантажоперевізника є чимало «підводних каменів», про подолання яких краще подбати заздалегідь.


Початок діяльності: пошук і вибір автотранспорту, підготовка до роботи

Тому, як стати хорошим водієм, присвячена навчання в автошколі. Але інструктора водіння, які в теорії і на практиці вчать управління вантажним автомобілем, не навчають початківців транспортників основам господарювання, дипломатії в спілкуванні з інспекторами дорожньої поліції, тонкощам самостійного пошуку вантажу і стабільного заробітку.


Пошук вантажівки для покупки

Першою трудністю для початківця вантажоперевізника стає пошук відповідного вантажівки. Багато новачків починають роботу з покупки малотоннажної «Газелі», але більшість воліє придбання магістральної фури. Вантажівка з вантажопідйомністю до 20 тонн і об'ємом кузова в 60 - 90 кубометрів дає можливості хорошого заробітку.

Купівля нової фури недоступна початківцям перевізникам з фінансових причин, тому новачки починають роботу з пошуку старої машини.