Список побажань (0)
Від відповідності вантажного транспортного засобу технічним вимогам ЄС
Від відповідності вантажного транспортного засобу технічним вимогам ЄС

Контроль за технічним станом магістральних вантажівок в Європі.

Вартість ремонтних робіт автосервісів в Європі. Як уберегтися від штрафу і чи варто економити на обслуговуванні транспортного засобу?

Від відповідності вантажного транспортного засобу технічним вимогам ЄС безпосередньо залежить окупність такого бізнесу, як організація міжнародних доставок вантажів з або в Європу. Справний технічний стан автопоїзда - ось що жорстко контролюють транспортні інспектори у всіх країнах ЄС, не тільки при проходженні митного контролю на кордоні, але і в процесі перевезення вантажів, по автобанах Європи. При відсутності необхідної транспортної документації, або виявлені несправності в вантажівці і систем роботи вантажівки (гальмівний, паливної та інших), водієві, або на транспортну компанію може бути накладено великий штраф. Розмір штрафу - до декількох тисяч євро, а вантажівка разом з причепом і вантажем буде відправлений на авто сервіс до повного усунення зауважень по тех. станом, і сплати штрафу.Як здійснюється технічний контроль вантажівок в ЄС?

У країнах Євросоюзу на автобанах поширена практика, коли транспортні інспекції вибірково зупиняють автопоїзда, що виконують вантажоперевезення, з метою контролю технічного стану вантажівки. Розміри штрафів варіюються в залежності від національного законодавства конкретної країни ЄС і тяжкості порушення, але для перевізників з СНД і Росії штраф від декількох сотень євро - до декількох тисяч - це вже значна сума. Як приклад можна привести Німеччину або Польщу, де порушення, пов'язані з підготовкою водія, документацією транспортного засобу і станом вантажівки, караються принципово строго. Контроль за магістральними тягачами на автобанах Німеччини здійснює транспортна інспекція BAG (Bundesamt fur Guterverkehr). На службу покладені такі функції, як контроль оплати проїзду по автобанах, режим праці та відпочинку водія, а також технічний контроль вантажної машини і відповідність транспортної документації, дозволів.